Zdrowie

Omnadren – unikatowy preparat dla sportowców

Omnadren

Omnadren z chemicznego i medycznego punktu widzenia jest bardzo ciekawym lekarstwem, które oprócz różnorakich zastosowań medycznych, znalazło także swoje miejsce w świecie sportu i kulturystyki. Omnadren z powodzeniem używany jest jako skuteczny preparat, ukierunkowany na budowę masy mięśniowej i poprawę wytrzymałości organizmu.

Sekretem Omnadrenu jest umieszczenie w jego składzie czterech syntetycznych wersji naturalnie występującego w organizmie testosteronu, które odpowiadają za prozdrowotne zastosowanie leku. Popularność Omnadrenu w środowisku sportowym wynika głównie z jego wysokiej aktywności w trakcie interakcji z organizmem, a także niskiej ceny, która w porównaniu z innymi obecnymi na rynku sterydami anabolicznymi jest bardzo wyróżniająca.

Tekst będzie miał na celu opisanie efektywności, działania jak i warunków w których Omnadren może być, lub powinien być stosowany w celu poprawy zdrowia, kondycji, lub zwiększenia masy mięśniowej. Zapraszamy do zapoznania się z resztą artykułu.

 

Krótka historia Omnadrenu

Zarys historyczny jest dość ciekawym punktem w całokształcie egzystencji preparatu na rynku. Omnadren po raz pierwszy został wytworzony w laboratoriach firmy Polfa w czasach komunistycznej jurysdykcji w Polsce. Już od samego początku zauważono, iż Omnadren swoim składem który w bezpośredni sposób oddziałuje na zmiany hormonalne w organizmie, ma wysoki, ponadprzeciętny potencjał terapeutyczny. Estry testosteronu zawarte w Omnadrenie pozwoliły lekarstwu także na jednoczesne zdobycie zaufanego grona odbiorców w środowisku sportowym, które zaczęło doceniać niezwykle skuteczne działanie preparatu.

Obecne Omnadren produkowany jest przez Przedsiębiorstwo Farmaceutyczne Jelfa, które powstało zaraz po upadku Związku Radzieckiego. Do dzisiaj dostępne na rynku preparaty z Omnadrenem produkuje się w Polsce, pod czujnym okiem naszych rodzimych farmaceutów.

 

Cechy Omnadrenu

Omnadren to preparat złożony z czterech, unikatowych w swoim działaniu wersji testosteronu, które obecne pod postacią estrów zaprojektowane zostały z myślą o szybkim działaniu i długim czasie półtrwania, przy jednoczesnym zachowaniu efektów typowych dla suplementacji testosteronu. Przeznaczenie Omnadrenu z początku miało rzutować jedynie na środowisko terapeutyczne, w którym lek znany był z wyróżniającej się, skutecznej w badaniach klinicznych budowy, która po przeprowadzonej iniekcji wśród osób chorych pozytywnie oddziaływała na poprawę stanu zdrowia, służąc ludziom w wielu dziedzinach związanych z medycyną.

 

Zastosowanie Omnadrenu

Omnadren ze względu na swoją niesamowicie skuteczny w medycynie i sporcie skład, zdobył uznanie profesjonalnych sportowców, którzy cenią efektywność czterech zawartych w lekarstwie komponentów testosteronu, z łatwością przewyższających skutecznością inne sterydy anaboliczne, zazwyczaj zawierające w swojej budowie jedynie po jednym głównym składniku, często odbiegającym w budowie od testosteronu.

Omnadren jest także z chęcią polecany przez osoby które cierpiały na niskie poziomy aktywnego testosteronu w organizmie. Dzięki rozpoczęciu terapii przy pomocy Omnadrenu, osoby cierpiące na tą niezwykle uporczywą dolegliwość w końcu mogły odetchnąć z ulgą, kiedy okazywało się, że Omnadren przywraca nie tylko poprawne wydzielanie testosteronu w organizmie, ale także znacząco oddziałuje na poprawę postawy ciała, komfort psychiczny, a także na doznania płynące z seksu, naprawiając problemy związane z impotencją, czy zaniżonym spadkiem poziomu libido.

Omnadren jako steryd anaboliczny jest głównie stosowany w medycznej kuracji takich objawów jak:

 • Spadki libido
 • Impotencja
 • Groźny wzrost tkanki tłuszczowej, mogący prowadzić do wielu schorzeń układu krwionośnego
 • Utrata tkanki mięśniowej
 • Uporczywa senność
 • Spadki skupienia i koncentracji
 • Depresja
 • Osłabiony system immunologiczny

Oprócz zredukowania negatywnych efektów związanych z wyżej wymienionymi elementami, Omnadren jest także, a obecnie o wiele częściej stosowany jako zwyczajny środek anaboliczny, służący budowaniu masy mięśniowej, redukcji niepotrzebnej tkanki tłuszczowej, a także zwiększeniu ogólnej kondycji i poprawieniu stanu zdrowia przez zwiększenie obecnego w organizmie poziomu testosteronu.

Profesjonalni sportowcy twierdzą, iż rozważne i odpowiedzialne stosowanie Omnadrenu pomogło im w poprawie funkcjonowania wielu procesów zachodzących w organizmie, który przez braki w wydzielanym testosteronie był słabszy i mniej wydajny. Wysoki poziom testosteronu który obecny jest podczas kuracji Omnadrenem pozwala na poprawę takich funkcji w organizmie jak odpowiednia synteza protein, zredukowanie retencji wody w organizmie, czy zwiększenie ilości tworzonych czerwonych krwinek w układzie krwionośnym.

Omnadren przez zawarty w swojej budowie wysoki poziom syntetycznego testosteronu pozwala na stosowanie go w różnorakich dziedzinach, znajdując swoje miejsce nie tylko w terapii poważnych schorzeń, braków w wydzielaniu męskich hormonów przez organizm, ale także w typowo kulturystycznych i sportowych ramach obracających się w okół stosowania sterydów anabolicznych.

 

Kto powinien stosować Omnadren?

Będąc wysoko nasyconym męskimi hormonami sterydem, Omnadren zalecany jest głównie mężczyznom, którzy oczekują od niego poprawy swojego stanu zdrowia, kondycji, ale także w sytuacji, kiedy mężczyzna odczuwa chęć zwiększenia suchej masy mięśniowej swojego ciała, poprawy definicji masy mięśniowej, czy po prostu zmienienia swojej sylwetki na lepsze.

Dodatkowo, Omnadren stosuje się jedynie przez bezpośrednią iniekcje za pomocą zastrzyków, które w jednej dawce zawierają pokaźne dawki syntetycznego testosteronu, przez co kobiety chcące zastosować w swojej sportowej karierze preparat jakim jest Omnadren, powinny być szczególnie ostrożne. Nadwyżka występującego w kobiecym ciele testosteronu może spowodować objawienie się efektów maskulinizacji, zmieniających barwę głosu u kobiet, zwiększających porost włosów na ciele, zmiany w sylwetce wyróżniające się wypukleniem partii mięśniowych typowych dla mężczyzn.

Omnadren nie powinien być stosowany przez osoby które posiadają jakiekolwiek przeciwwskazania medyczne co do stosowania dużych dawek testosteronu, z drugiej strony przed odrzuceniem możliwości stosowania Omnadrenu, powinniśmy skonsultować tą możliwość z lekarzem specjalizującym się w dziedzinie sterydów anabolicznych, który stwierdzi czy możemy bezpiecznie korzystać z lekarstwa jakim jest preparat Omnadren.

 

Efekty stosowania Omnadrenu

Stosując Omnadren, który jest ciekawym przypadkiem unikatowego sterydu anabolicznego, możemy być pewni jego skutecznego działania, którego efekty zauważymy już po niedługim czasie od rozpoczęcia kuracji. Z pewnością najbardziej oczekiwanym efektem związanym z użytkowaniem preparatu jest nagłe zwiększenie poziomu testosteronu, który w przeciwieństwie do innych sterydów anabolicznych, jest w pełni bezpieczny dla zdrowia osoby stosującej Omnadren. Z kolei sportowcy oczekują zapewne zalet związanych z budową masy mięśniowej i poprawą kondycji, które także objawiają się w dość krótkim czasie.

Głównie dzięki przeprowadzonym badaniom klinicznym, możemy ze śmiałością stwierdzić iż efekty Omnadrenu obejmują między innymi wysoką poprawę apetytu osoby stosującej preparat, zwiększenie masy mięśniowej przy jednoczesnym wzroście wyczuwalnej siły, ale i także poprawę funkcjonowania procesów regeneracyjnych w organizmie użytkownika.

Omnadren jest także idealnym środkiem posezonowym dla sportowców i kulturystów chcących w spokoju zbudować suchą masę mięśniową. Poprawa metabolizmu w organizmie, zmożenie prędkości spalania tkanki tłuszczowej i wyczuwalna poprawa ilości wykorzystywanej energii w trakcie treningów przekłada się na wybudowanie wymarzonej sylwetki, trudno dostępnej do osiągnięcia przy pomocy innych, mniej wydajnych środków anabolicznych. Stosując Omnadren wyłącznie dla tkanki mięśniowej możemy być pewni, że nagły wzrost apetytu nie przełoży się na dodatkowe kilogramy tłuszczu, ale na ich szybki spadek, który przy odpowiednim treningu będzie efektywny i satysfakcjonujący.

Efekty Omnadrenu są również polecane osobom chcącym zapewnić bezpieczeństwo świeżo zdobytej tkance mięśniowej w trakcie przeprowadzania cięć po przebytych cyklach. Omnadren sam w sobie nie nadaje się do samotnego stosowania w momencie cięć, jednakże wraz z innymi sterydami anabolicznymi jest w stanie stworzyć zaplecze trzymające w ryzach wybudowaną tkankę mięśniową, skupiając się tym samym na spalaniu tłuszczu, pozbawiając nas tym samym obaw o nagłe pogorszenie wyglądu naszej sylwetki.

 

Efekty uboczne stosowania Omnadrenu

Omnadren tak jak i inne sterydy anaboliczne zawierające w swoim składzie testosteron, obejmuje ten sam zakres możliwych do pojawienia się niechcianych efektów ubocznych, mogących pogorszyć niektóre z dotychczas osiągniętych sukcesów związanych ze stosowaniem lekarstwa, jednakże, ponieważ testosteron to naturalny hormon występujący w organizmach mężczyzn, dorośli, zdrowi faceci nie muszą obawiać się negatywnych skutków stosowania Omnadrenu, który jest bardzo dobrze tolerowany przez organizm, nawet pomimo swojej syntetycznej budowy.

Pomimo tak pozytywnego oddźwięku, możliwymi do objawienia się efektami ubocznymi stosowania Omnadrenu są takie przypadłości jak:

 • Aromatyzacja testosteronu w estrogen – u mężczyzn możliwość objawienia się ginekomastii,
 • Nadwyżka testosteronu w ciele kobiety – maskulinizacja, typowo męskie łysienie, trądzik,
 • Nadmiary w owłosieniu występującym na ciele,
 • Bóle głowy,
 • Wzrost ciśnienia krwi,
 • Wzrost poziomu obecnego w krwi cholesterolu,
 • Rzadkie wzmożenie działań agresywnych,
 • Przetłuszczanie cery – głównie na twarzy,
 • Nadmierna retencja wody – negatywnie wpływająca na budowę sylwetki.

Stosując, lub myśląc nad rozpoczęciem przyjmowania Omnadrenu należy uświadomić sobie możliwość objawienia się tych znaczących dla dalszego zdrowia efektów ubocznych. Rozmowa i przeprowadzenie poprawnej diagnozy u lekarza specjalisty da nam rzetelny obraz tego, czy aby na pewno powinniśmy stosować Omnadren, który pomimo wysokiego poziomu bezpieczeństwa, może zaszkodzić pojedynczym użytkownikom.

Warto także pamiętać, iż po przeprowadzeniu cyklu z zastosowaniem Omnadrenu powinniśmy przejść przez obowiązkową terapię po-cykliczną, która przywróci organizmowi jego pierwotny stan, sprzed stosowania preparatu.

 

Dawkowanie i przyjmowanie Omnadrenu

Omnadren dawkowany przez sportowców w dawkach przynoszących widoczne efekty, stosowany jest raz na 7-10 dni w dawce ok. 250 mg przyjmowanych za pomocą zastrzyku. Zaawansowani użytkownicy z kolei polecają stosować dawki rzędu 500 mg raz na tydzień, głównie w celu osiągnięcia jak najlepszych efektów anabolicznych Omnadrenu. Jeszcze inni przyjmują za pomocą zastrzyków dawki od 750 do 1 000 mg na tydzień, jednakże nie zalecamy przyjmowania tak wysokich dawek ze względu na bardzo duże ryzyko powstania efektów ubocznych, mogących zaszkodzić zdrowiu lub dalszej terapii z zastosowaniem Omnadrenu.

Rekomendowana dawka, stosowana w celach terapeutycznych i sportowych powinna wynosić 250 mg, zalecane jest jednak próbowanie mniejszych dawek w celu znalezienia jak najbardziej efektywnej, dopasowanej do naszych indywidualnych potrzeb i predyspozycji. Zwiększanie dawek powyżej 500 mg w większości przypadków nie przynosi żadnych dodatkowych zalet, dlatego też zalecamy ostrożnie i świadomie dbać o swoje ciało.

 

Podsumowanie

Omnadren w swojej naturze to syntetyczny preparat, który stosowany rozważnie i z głową jest w stanie zapewnić szereg pozytywnych efektów, poprawiających naszą sylwetkę, kondycję i stan zdrowia, znajdując zastosowanie jako szczególnie polecany środek dla wszelkiego rodzaju sportowców, oczekujących od sterydów czegoś więcej niż tylko wyhodowania jak największej masy mięśniowej. Dodatkowo Omnadren to idealny preparat dla osób cierpiących na zaburzenia produkcji testosteronu, który teraz, może zostać naprawiony raz na zawsze.